niedziela, 25 listopada 2012

Milutko

Pierwsze moje małe dzieła powędrowały na allegro. Ajajaj, ale byłam podekscytowana. Baaaaaardzo długi czas nie mogłam się przemóc żeby pokazać to co robię szerszej publiczności :). /Choć w sumie, zanim ktoś natrafi na te moje puszyste cudeńka to minie na pewno trochę czasu./

Nie zmienia to jednak faktu, że jestem z siebie bardzo dumna, bo nie wierzę zbyt w swoje umiejętności, a przynajmniej nie tak bardzo jak nasz Tata.

No tak o Tacie jeszcze nic nie pisałam. To taki nasz, mój i Jasiula, anioł stróż, który niezmęczenie  namawiał mnie do pokazania Wam co robię sobie "po godzinach", a w zasadzie w przerwach gdy akurat Jasiuli nie obsługuje. Sprawił też, że odnalazłam swoje miejsce na ziemi, a odkąd mamy Jasiule naszą, cudownie się nami opiekuje.
 
Puszyste to ubranka kolorowe na małe termofory. Pomysł wpadł mi do głowy w zasadzie jakieś dwa lata temu, ale wtedy ubranka uszyłam dwa tylko z polaru ogólnie dostępnego więc niezbyt puszystego. Termoforki powędrowały w prezencie świątecznym dla Babci i Dziadziusia. I muszę napisać, ze byłam bardzo zaskoczona ich reakcją, bo nie spodziewałam się , że aż tak się ucieszą. Szyłam je w zasadzie na biegu, a literki z pierwszą literą imienia każdego z nich były przyszyte " na kolanie" :-/ więc ogólnie wykonanie pozostawało dużo do życzenia. No, ale gdyby nie ta historia teraźniejsze ubranka nigdy by nie powstały :-)


        Minky, które do mnie przyjechało jest cudowne w dotyku, tylko przytulać, przytulać, przytulać!
 Termoforki ometkowane instrukcją obsługi.
   Cudowne ręcznie robione, niepowtarzalne serwetki koronkowe. Każde z puszystych ubranek ma duży mięciutki kołnierz żeby zabezpieczyć stópki małe i duże przed kontaktem z gumą.
Ach, no i moje wymarzone metki! Robione własnoręcznie, nie są niestety odporne na ciepło żelazka, ale za to jaka cudowna satysfakcja!!!Zapraszam serdecznie na konto moje allegrowe!!! Pozdrawiam serdecznie, bo zmykam spędzić niedzielny wieczór z moim niedobrzylcami, zanim Jasiula pójdzie lulać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz