poniedziałek, 26 maja 2014

mega paka Panów Szmatek

Taka mega paka powędrowała sobie do Pani Marty i Jej synka Jasia :-D. Pani Marta sama zaprojektowała zabawki wybierając kolory i wzory materiałów, a ja dodałam od siebie dopasowanie tasiemek do wszystkich 6-ściu szmatek i cudną szarą pepitkę do jednej :-D.

Szmatka w pepitkę i w zygzaki była odrobinę większa 25x25 cm, pozostałe 20x20 cm.

Już dostałam cudne zdjęcia małego Jasia tarmoszącego Szmatki jasiulowe, ale frajda oglądać takie fotki, normalnie dumna jestem :-DDD.
Pozdrawiam cieplutko i jeszcze dziś Wam coś wrzucę, bo nie wytrzymam do jutra :-D

3 komentarze:

 1. a mojemu synkowi metkowiec jakoś nie podszedl:(... nie wiem czemu, bo metki uwielbia i łapie każdą gdy znajdzie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest z dzieciaczkami, że są indywidualistami już za maleńkiego i wtedy metkowce odrzuca po prostu ich ideologia :-D Zadnym naukowcom nie udało się tego do tej pory wyjaśnić.
   Spotkałam do tej pory dwoje dzieciaczków, które metkowców nie aprobują :-D

   Usuń
 2. Witam jestem jedną z organizatorek akcji zbierania pieniędzy dla Julki Piskorskiej, która urodziła się z wadą nóżek - nie ma kości strzałkowych, skokowych i piętowych ( więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1408317332768214/?source=1) i chciałam się zapytać czy zechciałaby Pani przekazać na licytację jedno ze swoich dzieł. Proszę o odpowiedź. Wygląda to organizacyjnie tak, że wysyła mi Pani na maila daria.krys@onet.pl zdjęcie przedmiotu podaje opis, określa cenę minimalną i oraz zaznacza, kto ponosi koszty wysyłki - może licytujący. Ja dodaję wg kolejności na stronę wydarzenia - link wyżej, wysyła Pani towar do osoby, która zwycięży i wpłaci pieniądze. Jeśli nie jest Pani zainteresowana to proszę chociaż dołączyć do wydarzenia i jej udostępnić, zaprosić znajomych. Dziękuję i pozdrawiam. Daria

  OdpowiedzUsuń