poniedziałek, 23 grudnia 2013

Tuż przed Świętami...

Długo mnie nie było, ale miałam mnóstwo spraw organizacyjnych, "bo ponieważ" zupełnie niespodziewanie przyznano mi troszkę funduszy na rozpoczęcie własnej działalności.
I zaczęło się spełniać moje marzonko małe, by nie utknąć kiedyś za jakimś biurkiem w jakimś biurze tylko na amen wrosnąć przy ukochanej maszynie do szycia :-D i  ciąć, zszywać i haftować co wyobraźnia przyniesie. I żeby były te moje czary przez kogoś przygarnięte i ukochane. Jedna połowa tego marzenia się właśnie spełnia i wyposaża się moja pracownia, a druga połowa zależy od Was i mam nadzieję, że spodobają się moje cuda jeszcze komuś.
Jestem na etapie wybou tkain a to niemożliwie trudna sprawa jest, bo jak tu wybrać co się chce jak wszystko jest tak cudowne od Timeless Treasure, Miller'a czy Kaufman'a. Kto wybierał ten wie co to za straszny ból gdy trzeba odrzucić te cudowne wzory drogą selekcji.
Gdybyście mieli jakieś tkaniny upatrzone i ukochane to podrzućcie jakieś linki, będzie mi bardzo miło, bo pomocy potrzebuje troszkę :-D

A na zakończenie, tuż przed świętami, troszkę albumu stworzonego w szybkim tempie na chrzciny malutkiej Hani.

Ajajaj no i pochwalę się piecząteczką moją :-D

Album miał być wypaśny i naprawdę taki jest. Ma 10stron obustronnie ozdobionych w tym dwie strony kopertowe z wkładkami na zdjęcia lub zapiski, wiersz na pierwszej stronie oraz kopertę CD na tylnej okładce. Każda ze stron jest oddzielona kalką z ozdobnym brzegiem dzięki czemu zdjęcia nie będą się ze z sobą sklejać.
Robiło mi się go cudownie i sprawnie mimo, że w pośpiechu, bo zamówienie na ostatnią chwile było złożone. 

Serdeczne życzenia Wesołych Świąt Wam śle i do zobaczenia po. Mam nadzieję, że zdołam zajrzeć tutaj przed Nowym Rokiem. Pozdrawiam.


No i zapomniałabym o konkursie.

Mama makowa ogłosiła już zwycięzców naszego konkursiku małego. O wynikach i tym co napisali nam pięknego nagrodzone osoby możecie czytnąć TUTAJ. Zapraszam serdecznie i zapowiadam kolejną rozdawajkę po Nowym Roku z okazji otwarcia firemki mojej małej więc zaglądajcie i czychajcie na zapisy do kolejki, bo nagroda cudna będzie :-D


1 komentarz:

 1. Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
  przyniesie pokój i radość.
  Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
  żyje własnym pięknem
  a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem ...

  OdpowiedzUsuń